“Lieliska piegāde ļoti īsā laikā un zem liela spiediena, es ļoti novērtēju visu jūsu ieguldīto darbu dienu un nakti. Jūs esat parādījuši neatlaidību, strādājot ļoti strukturēti un ar augstu tehnisko kompetenci.”

Hilde Bech

IT Director at Intrum

“Uzņēmumam ENGINE piemīt ideja, kas spēj pārveidot augsti specializētu apstrādi saprotamā produktā. Uzņēmuma darbinieki ir orientēti (arī motivēti) padziļināti izprast Klienta prasības, izpētīt viņa specifiku – lai cik sarežģīta tā būtu. Vadība tiek veikta tādā līmenī, kas ļauj realizēt riskantus projektus, veikt nozīmīgas inovācijas un jaunu tehnoloģiju ieviešanu jomās, kur prasības procesiem ir ļoti stingri reglamentētas.”

Vladimir Petrov

Head of the Research & Development Department Transport and Telecommunication Institute

“ENGINE ir atvērta komanda, kas spēj sasniegt rezultātus lielos, radošos un brīvi formulētos IT attīstības projektos. Radošs pēc savas būtības, nekad nezaudē fokusu uz mērķiem, noteikumiem un svarīgām izpildes detaļām. Prieks sadarboties.”

Eugene Dugaev

Member of the Board, Senior Vice-president, responsible for IT and business technology, Rietumu Bank

“ENGINE strādāja pie projekta 3 mēnešus un bija atbildīgs par datu analīzes izstrādi un skriptu testēšanu datu migrēšanai no SQL servera uz SharePoint datu bāzi. Darbs tika veikts laikā un kvalitatīvi. ENGINE stingri ievēroja noteiktās kvalitātes procedūras, konstatēja trūkumus specifikācijos un piedāvātos risinājumus. ENGINE ir labs komandas spēlētājs. Noteikti vēlētos, lai ENGINE būtu komandas biedrs manos turpmākajos projektos.”

Juris Retenais

IT Project Manager, DNB

“Mums bija nesasniedzams termiņš, taču ENGINE tomēr spēja šķērsot finiša līniju dažas stundas pirms tā. Smags darbs, centība un absolūta koncentrēšanās uz uzdevumu paveikšanu – es biju patiesi pārsteigts, un, iespējams vēl svarīgāk – man patika strādāt kopā… ne jauna biznesa joma, nezināmi un nedaudz specifiski izstrādes rīki, neizplatīta izstrādes programmatūra komanda to pieveica.
Ja kādu dienu jūs nonākat līdzīgā situācijā, vienkārši piezvaniet viņiem — tas ir ne tikai par uzdevumu paveikšanu, bet arī par prieku to darot, un mūsdienās tas mūsu nozarē nav bieža parādība.”

Dmitry Kvasnevsky

Project & Product Manager at Intrum

“Sadarbība ar ENGINE komandu bija ļoti veiksmīga. ENGINE speciālisti izpētija mūsu prasības un detalizēti izprata mūsu vajadzības, kā rezultātā tika izveidots moderns un intuitīvs dizains. Darbi tika pabeigti pirms paredzētā termiņa un piešķirtā budžeta ietvaros. Esam gandarīti par rezultātiem un noteikti sadarbosimies arī turpmāk.”

Helmuts Buls

Co Owner at PAYYAP

“Sadarbība ar ENGINE bija lieliska, piedāvājot augstas kvalitātes pakalpojumus. Inovatīvais iOS, izstrādājot SongBand mūzikas izglītības aplikāciju. SongBand iOS mobilo aplikāciju izstrādes laikā ENGINE palīdzēja gan ar datortehniku, gan programmatūru. Salīdzinoši īsā laikā mēs radījām produktu, ko citi jaunuzņēmumi parasti ceļ ar lielu komandu un pūlēm.”

Toms Rusovs

Co Owner at SongBand (now Solfeg.io)

MŪSU KLIENTU ATSAUKSMES:

“Visaugstākais atalgojums, ko ENGINE jebkad varētu saņemt no klientiem, ir nosaukt viņu uzņēmuma nosaukumu, rekomendējot kā labāko programmatūras izstrādes pakalpojumu sniedzēju citiem cilvēkiem un uzņēmumiem.”